درباره ما

کشاورزی دارویی‌ حسینی مجموعه‌ای خانوادگی با سابقه چشمگیر در زمینه تولید و توزیع نهاده‌های کشاورزی در سراسر کشور ایران می‌باشد. این مجموعه در سال ۱۳۳۵ توسط آقای سید جواد حسینی یزدی بنیان‌گذاری گردید و تولید گل گوگرد را در کشور آغاز نمود.

شرکت کشاورزی دارویی حسینی در طول سنوات گذشته با شرکت‌های مرتبط کشاورزی به‌نام جهان از‌ جمله بایر آلمان، تاکی ژاپن، نیاگارا آمریکا، آریستا لایف ساینس فرانسه، بی‌آ‌اس‌اف آلمان و …. همکاری داشته و هم‌اکنون نیز مفتخر به همکاری با دیگر شرکت‌های بین‌المللی است. گفتنی است این شرکت فعالیت‌های وسیعی نیز در زمینه توزیع انواع نهاده‌ها و ابزارآلات در عرصه کشاورزی کشور دارد.

یکی از شرکت‌های بین‌المللی که در بیست سال گذشته با ما همکاری داشته است، شرکت امکس انگلستان است. این شرکت با رویکرد ارتقا سلامت گیاهان و با تنوع بسیار بالای محصولات در بین کشاورزان ایرانی، محبوبیت بالایی به دست آورده و توانسته است با توزیع کودهای مخصوص محلول‌پاشی، از نخستین شرکت‌های توسعه‌دهنده مصرف این نوع کودها در ایران باشد.

برند دیگری که شرکت کشاورزی دارویی حسینی به تازگی همکاری خود را با آن آغاز نموده، شرکت پلانتو اسپانیا است. این شرکت در زمینه تولید طیف وسیعی از نهاده‌های کشاورزی فعالیت می‌نماید.

چشم انداز :

هدف اصلی گروه ما، تامین نهاده‌های کشاورزی مطابق با ‌ارزش‌ها و معیارهای جهانی است. از منظر شرکت کشاورزی دارویی حسینی، کشور ایران لایق مصرف نهاده‌هایی است که جامعه را به سمت سلامت بیشتر و دسترسی به محصولات ارگانیک هدایت کند. روحیه متوقف نشدنی گروه کشاورزی دارویی حسینی ایجاب می‌کند که این شرکت تا رسیدن به این هدف، دست از تلاش برنداشته و با حمایت شما همراهان عزیز به حرکت مقتدرانه خود ادامه دهد.

وظایف :

  • انجام پژوهش با هدف حل بحران‌های کشاورزی و هم‌چنین بهبود کیفیت محصولات از وظایف اصلی گروه کشاورزی دارویی حسینی است و این شرکت بخش قابل توجهی از توان خود را برای توسعه و پژوهش در این حوزه‌ها هزینه می‌کند.
  • ما خود را متعهد می‌دانیم که کالای با کیفیت و خدمات قدرتمندی را برای همراهان همیشگی خود تأمین کنیم.
  • یکی از راه‌های ارتقا کیفی محصولات انجام همکاری با مراکز تحقیقاتی است؛ به همین منظور شرکت کشاورزی دارویی حسینی خود را متعهد می‌داند که پل ارتباطی خود را با مراکز تحقیقاتی مستحکم نگه دارد.
  • ارائه دانش روز کشاورزی توسط تیم فنی مجرب و به روز این مجموعه و ارتباط مداوم با کشاورزان و کارشناسان جزء وظایف اصلی این مجموعه می‌باشد.
  • محیط زیست میراثی است که از ما برای نسل‌های بعد به یادگار می‌ماند. شرکت کشاورزی دارویی حسینی وظیفه بدیهی خود می‌داند که به این میراث احترام گذاشته و تمام محصولات و خدمات خود را با معیار حفظ سلامت محیط زیست عرضه کند.

 

 

فارسی